Juukla
Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 684 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Finland
|
No jak to jest taki pajÄ
k maĹy, niegruby to spoko, ale cho |
|
|
probowalam na radnkach internetowych ale tam faceci sa dziwni- jak przyjdzie co do spotkaia w realu to boja sie ( widocznie udaja kogos innego w wirtualnym swiecie ) .
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja chyba wiem najlepie bo to on mnie zdradziĹ!!!!!! ja kupilam na stronce--www.lida-inne.wizytowka.pl -- i jestem mega zadowolona.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Pracuje na Ĺźelach IBD ,YOY i czasem NADISELING kto zna sie na tym wie iz te firmy sa najlepsze na rynku ...
O jedyne co to powiedziaĹ Ĺźe u niego w szpitalu przyjmujÄ
dopiero od 37tyg wiÄc nie wiem jak by nie daj BoĹźe coĹ siÄ dziaĹo bÄdÄ musiaĹa jechaÄ do jakiegoĹ innego szpitala a wtedy to juĹź w ogĂłle zero kontroli nad sytuacjÄ
bo obcy szpital obcy lekarze itp.
Mowie tu o rysach twarzy, a nie caloksztalcie.
[link widoczny dla zalogowanych]
Sterylizator okazaĹ siÄ zbÄdnym nabytkiem - zbyt czÄsta zresztÄ
sterylizacja powoduje zbytnie wyjaĹowienie w buĹşkach dzieci i....
[link widoczny dla zalogowanych]
Mieszkac w Neapolu nie chcialabym.
od wĹoĹźenia - 2-5 minut Bula, mam nadziejÄ Ĺźe to co Ci napisaĹam wpĹynÄĹo na Ciebie raczej pozytywnie... A co do piercingĂłw to ja tez je bardzo lubiÄ... jestem przeraĹźona bo biorÄ te tabletki juĹź 3 dzieĹ a tu nic. Mi pozostajÄ
jedynie wĹaĹnie leki p/bĂłlowe...
[link widoczny dla zalogowanych]
i jest 102,6...........wiÄcej W późniejszym etapie ciÄ
Ĺźy moĹźesz czuÄ kĹĂłcia w pochwie czy pachwinach, i ogĂłle twardnienie brzucha to normalne bo macica musi siÄ rozciÄ
gnÄ
Ä. albo ktoĹ????? no i balsamujcie ciaĹka jakimĹ kremem, bo LiDa strasznie wysusza od 1 do 5 minut .Bajki opowiadacie tfe HEJ DZIEWCZYNY BOLI MNIE BRZUCH PIERSI UROSLY MI JAK BALONY I SPOZNIA MI SIE JUZ 5 DZIEN OKRES, ROBILAM DZISIAJ TEST I WYSZLY DWIE KRESKI Z TYM ZE JEDNA MNIEJ OSTRA, NIE WIEM CO O TYM MYSLEC?? Ja Cie swietnie rozumiem, bo jak nie pracowalam to tez sie troche zamykalam w domu.
Hej dziewczyny,
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Przez dwie godziny nie mogĹam nic jeĹÄ, ale później juĹź normalnie mogĹam jeĹÄ czy piÄ.
Waga powoli spada.
[link widoczny dla zalogowanych]
Post został pochwalony 0 razy
|
Wto 0:40, 25 Mar 2014 |
|
|
|
|
 |

|
|
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa). Obecny czas to Wto 11:03, 08 Kwi 2025
|
|
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB: © 2001, 2002 phpBB
Group |